VOX

Autoblinda në hyrje të Podgoricës

0 555

Automjete të blinduara janë parë duke hyrë në Podgoricë mëngjesin e sotëm.

Kolonë e automjeteve të blinduara është parë në hyrje të Podgoricës dhe kjo gjë u bë e ditur përmes një video të publikuar në Facebook nga udhëheqësi i ligji malazez, Marko Miaçiq.

“Automjetet e blinduara po mbërrijnë në Podgoricë, në ora 08:35”, shkroi ai.

Sipas mediave serbe deri më tani nuk ka informacione shtesë se për çfarë bëhet fjalë.

‼️УПРАВО, У 08:35, У ПОДГОРИЦИ ПОКРЕНУТА ОКЛОПНА ВОЗИЛА. МИЛО, СЛОБОДА СЕ НЕ МОЖЕ УГУШИТИ НИ НЕКЛЕАРНОМ БОМБОМ‼️

Posted by Marko Milačić – Prava Crna Gora on Monday, February 3, 2020
POWERED BY BANER 700 x 100